"Pomagamy jak umiemy" | Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą

Tak jak Ty chcę mieć czas na przyjemności

Natka, 14 lat

Wydarzenia

20 marca 2020 r.

"Pomagamy jak umiemy"

Wesprzyj Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą w Klubie Rossmann

Trwa czwarta edycja programu „Pomagamy jak umiemy”. Od 13 marca do 3 kwietnia b.r. klubowicze Rossmanna mogą wybrać organizację, której chcą przekazać zbierane podczas zakupów punkty. Pod koniec roku Rossmann zamieni te punkty na produkty warte 3,4 mln zł. Trafią one do 157 instytucji charytatywnych w kraju, w tym naszej organizacji. Warunkiem jest uzbieranie jak największej ilości punktów.

Będąc w Klubie Rossmann do 3 kwietnia możesz wybrać naszą organizację i nam pomagać! Im więcej punktów zbierzemy, tym większą darowiznę dla naszych podopiecznych otrzymamy. Punkty będą zbierane do 31 października 2020 roku, a następnie pod koniec roku zostaną zamienione na dostępne w drogeriach produkty i nam przekazane .

Jeśli ktoś przystąpi do Klubu Rossmann po 13 marca – będzie miał pełne 3 tygodnie na to, by wybrać „swoją” organizację. Jeśli klubowicz nie zdecyduje się na żadną konkretną instytucję, jego punkty zostaną przekazane jednej z organizacji z regionu, w którym najczęściej robi on zakupy. PTWM jest w grupie organizacji z województwa małopolskiego.

Liczymy na Twoje wsparcie!

Jak dołączyć do Klubu Rossmann?
Pobierz aplikację „Rossmann” na telefon, zaloguj się i wybierz Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą, jako organizację, którą chcesz wspierać. Podczas każdych zakupów w drogeriach Rossmann pokaż Twoją kartę w aplikacji, a w razie zakupów online dokonuj jako zalogowany użytkownik. Gotowe!


Korzystamy z plików cookies zgodnie z polityką prywatności.

OK