Projekty | Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą

Tak jak Ty chcę co roku podziwiać wiosnę

Edyta, 22 lata

Projekty

10 lutego 2024 r.

Zapytanie ofertowe nr 01/2024


(dotyczy zamówienia usługi audytu zewnętrznego zadań/projektów finansowanych w części ze środków PFRON w ramach ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych przez Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą)

10 października 2023 r.

Praktyczne aspekty leczenia dorosłych chorych na mukowiscydozę


Zapraszamy na webinar o obecnych standardach leczenia mukowiscydozy dorosłych, przestrzeganiu zaleceń, antybiotykoterapii opowie Dr Wojciech Skorupa, z Instytutu Gruźlicy i Chorób Płuc w Warszawie.

14 kwietnia 2023 r.

Dziś i jutro z mukowiscydozą


Zapraszamy na webinar o obecnych możliwościach leczenia mukowiscydozy w Polsce i perspektywach na przyszłość.

17 stycznia 2023 r.

Zapytanie ofertowe nr 1/2023


(dotyczy zamówienia usługi audytu zewnętrznego zadań/projektów finansowanych w części ze środków PFRON w ramach ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych przez Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą)

7 maja 2022 r.

Wsparcie psychologiczne dla chorych na mukowiscydozę mieszkańców Mazowsza


Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą ogłasza nabór do projektu realizowanego ze środków Wojewody Mazowieckiego p.n.  „Wsparcie psychologiczne dla chorych na mukowiscydozę mieszkańców Mazowsza”

6 kwietnia 2022 r.

Rekrutacja pracowników do projektów PFRON


Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą zatrudni pracowników do realizacji projektów „Sportowa rehabilitacja chorych na mukowiscydozę II” oraz „Kompleksowa rehabilitacja chorych na mukowiscydozę VI” finansowanych ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych i własnych.

1 kwietnia 2022 r.

Zapisy do projektów PFRON


Zapisy do projektów właśnie ruszyły Sportowa rehabilitacja chorych na mukowiscydozę II oraz Projekt Kompleksowej rehabilitacji chorych na mukowiscydozę IV. Zapraszamy

21 października 2021 r.

Zgłoś się do projektu i wróć do pracy!


Projekt pn. „Wypracowanie i pilotażowe wdrożenie modelu kompleksowej rehabilitacji umożliwiającej podjęcie lub powrót do pracy” jest realizowanym przez PFRON we współpracy z ZUS i CIOP. To program przekwalifikowania zawodowego zapewniający uzyskanie nowych kwalifikacji zawodowych wszystkim tym, którzy z powodu choroby lub wypadku utracili możliwość wykonywania dotychczasowego zawodu, a chcieliby podjąć inną pracę, adekwatną do zainteresowań i stanu zdrowia. To również szansa dla osób z niepełnosprawnością wrodzoną lub nabytą w okresie rozwojowym, które nigdy nie pracowały i nie mają kwalifikacji zawodowych.

14 października 2021 r.

Pomoc psychologiczna dla chorych na mukowiscydozę mieszkańców województwa mazowieckiego, dotkniętych efektami pandemii


Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą ogłasza nabór do projektu realizowanego ze środków Wojewody Mazowieckiego p.n. „Pomoc psychologiczna dla chorych na mukowiscydozę mieszkańców województwa mazowieckiego, dotkniętych efektami pandemii”

14 września 2021 r.

PARI na dobry początek z mukowiscydozą


Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą w partnerstwie z firmą PARI, przy wsparciu firmy MEDICOM, zaprasza do udziału w 4 edycji projektu indywidualnych warsztatów inhalacyjnych i fizjoterapeutycznych dla nowo zdiagnozowanych chorych na mukowiscydozę, podopiecznych PTWM.

1 kwietnia 2021 r.

Domowa rehabilitacja - zapisy


Właśnie rozpoczął się nabór do projektów rehabilitacji domowej PEFRON. "Szansa na samodzielność dla dzieci i młodzieży (0-18 lat)" - ilość miejsc 160, "Kompleksowa rehabilitacja dla młodzieży i dorosłych (od 15 rż) - ilość miejsc 80. Zapisy tylko i wyłącznie przez nasz formularz online . W przyszłym tygodniu wszystkich zainteresowanych zapraszamy na webinar, na którym uzyskacie odpowiedzi na wszystkie pytania.

30 marca 2021 r.

Szansa na samodzielność III. Domowa rehabilitacja dzieci z mukowiscydozą


Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą z dniem 1 kwietnia 2021 r. rozpoczyna rekrutację uczestników do nowego projektu pn. „Szansa na samodzielność III. Domowa rehabilitacja dzieci z mukowiscydozą” realizowanego ze środków PFRON i własnych. Zajęcia z fizjoterapeutami i psychologami realizowane będą od 1 maja 2021 do 30 marca 2022 r. na terenie całej Polski.

27 marca 2021 r.

Kompleksowa rehabilitacja chorych na mukowiscydozę V


Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą z dniem 1 kwietnia 2021 r. rozpoczyna rekrutację uczestników do nowego projektu pn. „Kompleksowa rehabilitacja chorych na mukowiscydozę V” realizowanego ze środków PFRON i własnych. Zajęcia z fizjoterapeutami i psychologami realizowane będą od 1 maja 2021 do 30 marca 2022 r. na terenie całej Polski.

9 lutego 2021 r.

Zapytanie ofertowe nr 1/2021


(dotyczy zamówienia usługi audytu zewnętrznego zadań/projektów finansowanych w części ze środków PFRON w ramach ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych przez Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą)

21 grudnia 2020 r.

Rekrutacja pracowników do projektów PFRON


Zatrudnimy pracowników do realizacji projektu ,,Wsparcie psychologiczne chorych na mukowiscydozę dotkniętych efektami pandemii” finansowanego ze środków PFRON . W związku z powyższym poszukujemy psychologów.

21 grudnia 2020 r.

Wsparcie psychologiczne chorych na mukowiscydozę dotkniętych efektami pandemii


Ogłoszenie o rekrutacji do projektu ,,Wsparcie psychologiczne chorych na mukowiscydozę dotkniętych efektami pandemii”. Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą z dniem 21 grudnia 2020 r. rozpoczyna rekrutację uczestników do nowego projektu pn ,,Wsparcie psychologiczne chorych na mukowiscydozę dotkniętych efektami pandemii ” realizowanego ze środków PFRON. Spotkania online z psychologami realizowane będą od 08 lutego 2021 r. do 08 lipca 2021 r.

10 września 2020 r.

Fizjoterapia w mukowiscydozie - Szkolenie zaawansowane


Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą zaprasza na szkolenie zaawansowane pn. „Fizjoterapia w mukowiscydozie”, które odbędzie się 26 września 2020 r w godz. 8.00-16.00. Ze względów bezpieczeństwa spotkanie odbędzie się w formule zdalnej za pomocą platformy Microsoft Teams.

9 września 2020 r.

PARI na dobry początek z mukowiscydozą


Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą w partnerstwie z firmą PARI, przy wsparciu firmy MEDICOM, zaprasza do udziału w 3 edycji projektu indywidualnych warsztatów inhalacyjnych i fizjoterapeutycznych dla nowo zdiagnozowanych chorych na mukowiscydozę.

23 lipca 2020 r.

Ogłoszenie o rekrutacji do projektu Kompleksowa rehabilitacja chorych na mukowiscydozę IV


Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą z dniem 22 lipca 2020 r. rozpoczyna rekrutację uczestników do nowego projektu pn. „Kompleksowa rehabilitacja chorych na mukowiscydozę IV” realizowanego ze środków PFRON i własnych. Zajęcia z fizjoterapeutami i psychologami realizowane będą od 10 sierpnia 2020 do 30 marca 2021 r. na terenie całej Polski.

16 czerwca 2020 r.

12 marca 2020 r.

Zalecenie


w sprawie realizacji projektów rehabilitacji domowej - w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną.

1 marca 2020 r.

Ogłoszenie o rekrutacji do projektu Szansa na samodzielność. Domowa rehabilitacja dzieci z mukowiscydozą II


z dniem 1 marca 2020 r. rozpoczynamy rekrutację uczestników do nowego projektu realizowanego ze środków PFRON i własnych.

18 lutego 2020 r.

Rekrutacja pracowników do projektów PFRON


Zatrudnimy pracowników do realizacji projektu „Szansa na samodzielność. Domowa rehabilitacja dzieci z mukowiscydozą II” finansowanego ze środków PFRON i własnych. W związku z powyższym poszukujemy na terenie całego kraju: fizjoterapeutów, psychologów lub trenerów rozwoju osobistego – coachów

12 lutego 2020 r.

Zapytanie ofertowe 1/2020


dotyczy zamówienia usługi audytu zewnętrznego zadań/projektów finansowanych w części ze środków PFRON w ramach ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych przez Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą

1 sierpnia 2019 r.

PZU kontra muko


Ogłaszamy nabór do projektu ,,PZU kontra muko” dla chorych na mukowiscydozę. Projekt realizowany w ramach programu ,,Młodzi niepełnosprawni - sprawni z Fundacją PZU/2019.

1 kwietnia 2019 r.

Ogłoszenie o rekrutacji do projektu dla dzieci w wieku 0-10lat


1.04. 2019 r. rozpoczynamy rekrutację do nowego projektu pn. „Szansa na samodzielność. Domowa rehabilitacja dzieci" realizowanego ze środków PFRON i własnych.

1 kwietnia 2019 r.

Ogłoszenie o rekrutacji do projektu dla chorych powyżej 10rż.


1 . 04.2019 r. rozpoczynamy rekrutację uczestników do projektu pn. „Kompleksowa rehabilitacja chorych na mukowiscydozę III” realizowanego ze środków PFRON i własnych.

18 marca 2019 r.

Warsztaty dla fizjoterapeutów


13-14 kwietnia w Dziekanowie Leśnym odbędzie się szkolenie dla fizjoterapeutów pracujących lub zainteresowanych pracą z chorymi na mukowiscydozę. Szkolenie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona. Dla uczestników zostanie przygotowane wyżywienie oraz certyfikaty uczestnictwa.

3 marca 2019 r.

PARI na dobry początek z mukowiscydozą


Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą w partnerstwie z firmą PARI zaprasza do udziału w 2 edycji projektu indywidualnych warsztatów inhalacyjnych i fizjoterapeutycznych dla nowozdiagnozowanych chorych na mukowiscydozę.

12 lutego 2019 r.

Zapytanie Ofertowe 1/2019


dotyczy zamówienia usługi audytu zewnętrznego zadań/projektów finansowanych w części ze środków PFRON w ramach ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych przez Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą

28 października 2018 r.

Warsztaty doskonalące dla fizjoterapeutów


UWAGA - Zmiana miejsca szkolenia! Zapraszamy fizjoterapeutów na warsztaty z aerozoloterapii i drenażu autogenicznego w mukowiscydozie, które odbędą się 24.11.2018 r. Szkolenie jest bezpłatne, osoby biorące w nim udział otrzymają certyfikaty uczestnictwa.

10 września 2018 r.

Aktywnie z PZU


Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą wraz z Fundacją PZU ogłasza nabór do projektu ,,Aktywnie z PZU” dla chorych na mukowiscydozę. Projekt realizowany w ramach programu ,,Młodzi niepełnosprawni -sprawni z Fundacją PZU.

3 kwietnia 2018 r.

2 kwietnia 2018 r.

Sportowa rehabilitacja chorych na mukowiscydozę


Rozpoczynamy rekrutację uzupełniającą do 2 okresu realizacji projektu realizowanego ze środków PFRON i własnych.

1 kwietnia 2018 r.

Sportowa Sportowa rehabilitacja chorych na mukowiscydozę - rekrutacja uzupełniająca


PTWM z dniem 12.04.2018 r. rozpoczyna rekrutację uzupełniającą uczestników do 2 okresu realizacji projektu.

1 kwietnia 2018 r.

Kompleksowa opieka nad chorym na mukowiscydozę II


PTWM z dniem 16 kwietnia 2018 r. rozpoczyna rekrutację uzupełniającą uczestników do II okresu realizacji projektu pn. Kompleksowa rehabilitacja osób chorych na mukowiscydozę II finansowanego ze środków PFRON i własnych.

26 marca 2018 r.

Trening samodzielnego funkcjonowania chorych na mukowiscydozę


Rozpoczynamy rekrutację uczestników do nowego projektu realizowanego ze środków PFRON i własnych.

15 lipca 2017 r.

Sportowa rehabilitacja chorych na mukowiscydozę - rekrutacja


PTWM z dniem 1 sierpnia 2017 r. rozpoczyna rekrutację uczestników do nowego projektu, który będzie realizowany od sierpnia 2017 do marca 2019 r. na terenie całej Polski

Korzystamy z plików cookies zgodnie z polityką prywatności.

OK