III Bieg po Oddech za nami! | Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą

Tak jak Ty chcę mieć czas na przyjemności

Natka, 14 lat

Wydarzenia

5 września 2018 r.

III Bieg po Oddech za nami!

2 września w Zakopanem wystartowała trzecia edycja Biegu po Oddech. Na bieg zapisało się 719 uczestników w tym 47 chorych na mukowiscydozę.

Całemu wydarzeniu towarzyszyła niesamowita atmosfera a obecność naszej Ambasadorki Justyny Kowalczyk dodawało świetności temu niesamowitemu biegowi.
Na mecie sklasyfikowano 662 osoby, w tym 41 chorych na mukowiscydozę.
W kategorii OPEN kobiet zwyciężyła Justyna Kowalczyk z czasem: 17:56.04 a wśród mężczyzn Szymon Belgrau z czasem: 16:01.44.
Wśród chorych na mukowiscydozę najlepszy okazał się Patryk, który dobiegł na metę z czasem  23:39.66.

Wszyscy zwycięzcy w swoich kategoriach wiekowych otrzymali dyplomy oraz statuetki.
Dziękujemy bardzo naszemu sposnorowi Santander Consumer Bank, współorganizatorom i partnerom za pomoc w organizacji biegu.
Nagrody główne w kategorii OPEN oraz PTWM ufundował Nosalowy Dwór Resort &Spa. Fundatorem nagród za II miejsce kategorii OPEN były Chochołowskie Termy, nagrody dla III miejsca w kategorii OPEN ufundowała firma Attiq. W kategorii PTWM fundatorami nagród za II miejsce był PFRON (rower) a za trzecie Pari (inhalator). W imieniu zwycięzców serdecznie dziękujemy.

Podczas biegu przeprowadzona była zbiórka publiczna z której uzyskaliśmy kwotę 3466,47zł. Dziękujemy za wsparcie naszych podopiecznych

Dzięki naszemu sponsorowi Santander Consumer Bank powstał film, który pokazuje dlaczego bieganie i pomaganie jest tak ważne.
Zapraszamy do obejrzenia filmu
III Bieg po Oddech - dlaczego biegamy?


Super impreza, świetna atmosfera - do zobaczenia 1.09.2019r.

Korzystamy z plików cookies zgodnie z polityką prywatności.

OK