Transmisja online | Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą

Tak jak Ty chcę mieć czas na przyjemności

Natka, 14 lat

Wydarzenia

7 czerwca 2018 r.

Transmisja online

Osoby nie mogące wziąć udziału w szkoleniu zachęcamy do skorzystania z wykładów a także uczestnictwa w Walnym Zgromadzeniu Członków online.

Dla osób, które nie będą mogły osobiście uczestniczyć w szkoleniu w Falentach zorganizowana będzie transmisja online. Transmisja odbywać się będzie tylko w czasie rzeczywistym, tzn. wykłady nie będą nagrywane i udostępniane później w internecie.

Transmisja online z wykładów wyświetlana będzie na stronie www.ptwm.org.pl i będzie dostępna dla wszystkich użytkowników internetu bez konieczności logowania.

Wykłady trwać będą 16.06.2018 w godz. 10.00-18.00 oraz 17.06.2018 w godz. 12.00-13.00. Transmitowane będą zgodnie z programem szkolenia.


Walne zebranie transmitowane będzie 16.06.2018 od godziny 19.00 do końca trwania obrad. Transmisja online walnego zebrania wyświetlana będzie na stronie www.ptwm.org.pl i jest dostępna wyłącznie dla członków PTWM po zalogowaniu. Aby zalogować się jako uczestnicy walnego zebrania członkowie proszeni są o przesłanie zgłoszenia uczestnictwa online na adres: zarzad@ptwm.org.pl. Po zweryfikowaniu statusu osoby zgłaszającej się zostanie jej udostępnione hasło do zalogowania.

Korzystamy z plików cookies zgodnie z polityką prywatności.

OK