Mikołajki dla Mukoludków w czasach pandemii | Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą

Aktualności

8 stycznia 2021 r.

Mikołajki dla Mukoludków w czasach pandemii

Mikołajki dla Mukoludków w tym trudnym roku były dla nas sporym wyzwaniem. Ze względów epidemiologicznych oraz aktualnych obostrzeń nie mogliśmy zorganizować zbiórek, które do tej pory odbywały się w galeriach handlowych, sklepach spożywczych czy placówkach szkolnych, a to właśnie w tych miejscach spotykaliśmy rzesze dobroczyńców, którzy chętnie angażowali się w mikołajkowe zbiórki słodyczy.

Nasi wspaniali pomagacze jednak nas nie zawiedli. Dzięki ich wsparciu mogliśmy przekazać, aż 847 świątecznych upominków! To wielki sukces, który zawdzięczamy naszym darczyńcom, Partnerom, firmom wspierającym, oraz rodzicom podopiecznych, którzy również angażowali się w akcję przesyłając do nas gotowe upominki.

Z otrzymanych środków finansowych zakupiliśmy 70 kart upominkowych Empik oraz Rossmann o wartości 100 zł każda dla 70 dorosłych naszych podopiecznych. Pozostali otrzymali prezenty, które zawierały ubrania podarowane przez Fundację LPP oraz kosmetyki i książki lub zabawki w zależności od wieku podopiecznego. Dzięki Partnerom akcji zostały pokryte koszty wysyłki i pakowania prezentów. Pracownicy biura PTWM, którzy na czas akcji przyjęli role świątecznych elfów w trakcie dwóch tygodni to wszystko spakowali i wysłali pod odpowiednie adresy.

Drodzy przyjaciele, dziękujemy z całego serca za to, że w tak trudnym czasie pomogliście nam wspierając kolejną edycję Mikołajek dla Mukoludków. Bez Was nie mielibyśmy szans zrealizować tak wspaniałej inicjatywy i wywołać 847 uśmiechów przed świętami Bożego Narodzenia. To wspaniałe móc widzieć uśmiechnięte twarze z otrzymanej przedświątecznej niespodzianki.

Dziękujemy Partnerom akcji: Medicom, Nutricia, Inter Cars, Inforsys oraz firmom wspierającym: Rossmann, Santander Consumer Bank, Fundacja Santander, Arcelor Mittal, Czu Czu, Epee, Dr Irena Eris, Martom, Wydawnictwo Znak, L&L, TAGO, Tefal, Fundacja ZIKO dla Zdrowia, Mattel, Pupill, Społem Zakopane, Ziaja, Fundacja LPP, Bahlsen Polska, Gran - Pik Liwocz, Bzomex, Sąd Rejonowy dla Warszawy-Woli.
Jesteście wspaniali!

Główni partnerzy akcji mikołajkowej

Korzystamy z plików cookies zgodnie z polityką prywatności.

OK